Zacisk do lin siodełkowy 2mm

Szczegóły produktu

Symbol LZ2
Stan DUŻY
Grupa XB
W opakowaniu 2000.0000
Min. do zamówienia 50.0000
Jednostka podstawowa szt

Ceny

Cena netto
0,40 PLN /szt
 
Cena brutto
0,49 PLN /szt

Opis


Zacisk do lin siodełkowy 2mm

Opis:
Zacisk do lin siodełkowy 2mm marki XL-TOOLS to praktyczny element służący do bezpiecznego łączenia oraz tworzenia pętli na linach stalowych i polipropylenowych. Produkt ten znajduje szerokie zastosowanie w rolnictwie, ogrodnictwie, budownictwie, branży reklamowej oraz przemyśle. Wykonany ze stali C15 pokrytej ocynkiem elektrolitycznym, zapewnia odporność na korozję i długotrwałą wytrzymałość. Konstrukcja zacisku opiera się na dwóch stalowych elementach – korpusie z śrubami oraz blaszce z nakrętkami – co umożliwia skuteczne i trwałe połączenie dwóch odcinków liny. Dzięki uniwersalności oraz łatwemu montażowi, zacisk XL-TOOLS jest rozwiązaniem, które pozwala na szybkie zabezpieczenie końcówek lin oraz tworzenie pętli, zarówno z kauszą, jak i bez niej. Produkt dedykowany jest sklepom branżowym oraz firmom zajmującym się dystrybucją akcesoriów montażowych do lin.

Wymiary:
- Rozmiar: 2 mm
- Długość całkowita: 15 mm
- Śruba: M4

Cechy:
- Wykonany ze stali C15 z powłoką ocynkowaną elektrolitycznie, co zapewnia odporność na korozję i warunki atmosferyczne
- Przeznaczony do lin stalowych oraz polipropylenowych o średnicy 2 mm
- Składa się z solidnego korpusu, śrub, blaszki i nakrętek, umożliwiających skuteczne zaciskanie liny
- Umożliwia łączenie, mocowanie i zabezpieczanie końcówek lin oraz tworzenie trwałych pętli
- Prosty montaż pozwala na szybkie i pewne zastosowanie w różnych warunkach
- Uniwersalne zastosowanie w wielu branżach
- Produkt marki XL-TOOLS, znanej z solidnych rozwiązań do mocowania lin

Parametry:
Kod Produktu: LZ2
Marka: XL-TOOLS
Producent: XL-TOOLS Poland
Jednostka miary: szt
Waga produktu: 0,005 kg
Kod Kreskowy EAN13: 5907630179654
Wymiary:
- Rozmiar [mm]: 2
- Długość L [mm]: 15
- Śruba: M4
Materiał: stal C15, ocynk elektrolityczny
Sugerowana średnica liny: 2 mm

Zastosowanie:
Zacisk do lin siodełkowy 2mm marki XL-TOOLS jest przeznaczony do trwałego i bezpiecznego łączenia lin stalowych oraz polipropylenowych, a także do tworzenia i zabezpieczania pętli. Produkt idealnie sprawdzi się przy montażu ogrodzeń, mocowaniu banerów reklamowych, zabezpieczaniu elementów konstrukcyjnych czy tworzeniu zawiesi w ogrodnictwie. Znajdzie zastosowanie zarówno w pracach profesjonalnych, jak i amatorskich, wszędzie tam, gdzie wymagane jest pewne i szybkie połączenie liny. Dzięki łatwemu montażowi oraz uniwersalności, zacisk XL-TOOLS to niezbędny element wyposażenia każdego warsztatu, magazynu czy sklepu branżowego.

Zacisk do lin siodełkowy 2mm XL-TOOLS rozwiązuje problem trwałego mocowania i łączenia lin w szerokim zakresie zastosowań – od ogrodnictwa, przez budownictwo, aż po reklamę. Wybierz sprawdzone i łatwe w montażu rozwiązanie z oferty XL-TOOLS.

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.