Zamek krótki zasuwkowy p/wkł ZW2 34/50mm

Szczegóły produktu

Symbol ZW2
Stan DUŻY
Grupa BR
W opakowaniu 5.0000
W kartonie 10.0000
Jednostka podstawowa szt

Ceny

Cena netto
18,98 PLN /szt
 
Cena brutto
23,35 PLN /szt

Opis


Zamek krótki zasuwkowy p/wkł ZW2 34/50mm

Opis:
Zamek wpuszczany zasuwkowy ZW2 to krótki zamek do furtek i drzwi metalowych, przystosowany do montażu w wąskich profilach. Konstrukcja z blach ocynkowanych zapewnia odporność na korozję w warunkach zewnętrznych, co wydłuża żywotność mechanizmu. Kompaktowe wymiary 34/50 mm ułatwiają dopasowanie do standardowych profili ogrodzeniowych.
Rozwiązuje typowe problemy: gdy brakuje miejsca w profilu 50 mm, gdy standardowe zamki rdzewieją na zewnątrz, oraz gdy potrzebne jest pewne ryglowanie proste w serwisie i wymianie. To sprawdzony zamek do furtki ogrodzeniowej i drzwi stalowych, który łączy prostotę montażu z trwałym zabezpieczeniem.

Wymiary:
- Szerokość korpusu: 50 mm
- Odległość od czoła: 34 mm

Cechy:
- Korpus i elementy z blach ocynkowanych – zwiększona odporność na rdzę i czynniki atmosferyczne.
- Krótka konstrukcja do profili 50 mm – łatwy montaż w wąskich ramach furtki lub drzwi metalowych.
- Mechanizm zasuwkowy – stabilne ryglowanie i niezawodność w użytkowaniu zewnętrznym.
- Przeznaczenie do furtek i drzwi metalowych – kompatybilność z popularnymi systemami ogrodzeniowymi.
- Prosta wymiana w miejscu dotychczasowego zamka o wymiarach 34/50 mm – ogranicza czas przestoju i koszty serwisu.
- Powierzchnia galwanizowana – długotrwała estetyka bez konieczności częstej konserwacji.

Parametry:
- Kod Produktu: ZW2
- Wymiary: szerokość korpusu 50 mm; odległość od czoła 34 mm
- Producent: XL-TOOLS Poland
- Waga produktu: 0,292 kg
- Jednostka miary: szt
- Kod Kreskowy EAN13: 5903347029565
- W zestawie: zamek ZW2 – 1 szt.; blacha zaczepu ocynkowana – 1 szt.
- Typ: zamek wpuszczany zasuwkowy
- Materiał/wykończenie: blacha stalowa ocynkowana (galwanizowana)
- Przeznaczenie: furtki i drzwi metalowe
- Profil montażowy: mieści się w profilu 50 mm

Zastosowanie:
- Furtki ogrodzeniowe narażone na deszcz i zmiany temperatury, gdzie liczy się odporność na korozję.
- Drzwi metalowe w obiektach gospodarczych, magazynach, na posesjach i przy bramach serwisowych.
- Modernizacja i wymiana zamka w istniejących profilach 50 mm, gdy dotychczasowy mechanizm uległ zużyciu lub korozji.
- Zabezpieczenie przejść pomocniczych i sektorów ogrodzenia, gdzie potrzebne jest szybkie i pewne ryglowanie.

Model ZW2 34/50 mm to praktyczne rozwiązanie do profili 50 mm z trwałym ocynkiem, zaprojektowane z myślą o użytkowaniu zewnętrznym. Łączy kompaktowy format z solidnym ryglowaniem, co przekłada się na bezproblemową eksploatację przez długi czas. Idealny wybór do furtki ogrodzeniowej lub drzwi stalowych w codziennej pracy.

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.