Zamek nakładany ATOM 60mm brąz typ.ŁUCZNIK
Opis:
Zamek nakładany ATOM typ Łucznik 60 mm w kolorze brązowym to praktyczne rozwiązanie do szybkiego i czystego montażu na skrzydle drzwi, bez potrzeby frezowania. Konstrukcja z pokrętłem od wewnątrz oraz okrągłą wkładką od zewnątrz ułatwia codzienną obsługę. Zamek jest uniwersalny – pasuje do drzwi lewych i prawych, co upraszcza dobór w magazynie i przy wymianie. Korpus malowany proszkowo zwiększa odporność na zarysowania, a komplet montażowy przyspiesza instalację. ATOM dostarcza komplet z 3 kluczami, gotowy do natychmiastowego użycia. Solidny wybór do wymiany starego „Łucznika” lub jako zamek nawierzchniowy do pomieszczeń użytkowych. Szybki montaż, pewne ryglowanie i wygoda pokrętła to połączenie, które oszczędza czas i redukuje reklamacje.
Wymiary:
Wymiar nominalny: 60 mm (typ Łucznik)
Cechy:
- Zamek nawierzchniowy (nakładany) ATOM – montaż bez ingerencji w konstrukcję skrzydła
- Uniwersalny do drzwi lewych i prawych – jeden model na różne kierunki otwierania
- Pokrętło od wewnątrz i okrągła wkładka od zewnątrz – szybkie zamykanie bez klucza od środka
- Korpus malowany proszkowo w kolorze brąz – estetyka i podwyższona odporność powłoki
- Komplet z 3 kluczami – gotowość do użycia od razu po montażu
- W zestawie elementy montażowe (zaczepy, dystans, wkręty, śruby) – oszczędność czasu podczas instalacji
- Typ Łucznik (60 mm) – łatwiejsza wymiana starszych zamków tego standardu
- Stabilne ryglowanie przykręcane do skrzydła – prosta konstrukcja, niezawodna praca
Parametry:
Kod Produktu: TRBS2
Marka: ATOM
Producent: XL-TOOLS Poland
Jednostka miary: szt
Waga: 0,512 kg
Kod Kreskowy EAN13: 5907630171283
Kolor: brąz
Typ zamka: nawierzchniowy (nakładany), typ Łucznik
Wymiar: 60 mm
Stronność: uniwersalny (lewy/prawy)
Wykończenie korpusu: malowanie proszkowe
Rodzaj wkładki: okrągła
Liczba kluczy: 3
Sposób montażu: przykręcany do drzwi
Zawartość zestawu: zamek w kolorze brązowym, zaczepy, dystans, wkręty i śruby do montażu
Zastosowanie:
- Wymiana dotychczasowego zamka typu Łucznik 60 mm bez przeróbek drzwi
- Montaż w drzwiach, w których nie ma możliwości frezowania lub jest ono niepożądane (drzwi gospodarcze, techniczne)
- Zabezpieczenie pomieszczeń użytkowych i zapleczowych, gdzie liczy się szybki montaż i prosta obsługa
- Rozwiązanie problemów takich jak: brak zgodności stronności (jeden model pasuje do lewych i prawych), potrzeba zamykania od środka bez klucza (pokrętło), konieczność szybkiej wymiany zamka wraz z kompletem kluczy
ATOM Zamek nakładany typ Łucznik 60 mm brąz to sprawdzony wybór do modernizacji i prostych montaży. Kompletność zestawu i uniwersalność stronności przyspieszają pracę montażową oraz ułatwiają dobór w sprzedaży e-commerce. Wygodne pokrętło oraz klasyczna okrągła wkładka zapewniają intuicyjną obsługę każdego dnia.