Opis
Zamek ślizgowy zrywkowy G100 8 mm 2,5 t/10 t
Opis:
Zamek ślizgowy zrywkowy MetalKraft do łańcuchów zrywkowych G100 o średnicy 8 mm. Element przeznaczony do pracy z łańcuchem w klasie G100, z nośnością roboczą 2,5 t i siłą zrywającą 10 t. Niebieska, metalowa konstrukcja z elementem blokującym umożliwia szybkie prowadzenie i łączenie łańcucha w układach roboczych. Masa produktu wynosi 0,68 kg.
Wymiary:
- do łańcuchów 8 mm
- nośność robocza: 2,5 t
- siła zrywająca: 10 t
- masa: 0,68 kg
Cechy:
- zamek ślizgowy zrywkowy do łańcuchów G100
- przystosowany do łańcuchów o średnicy 8 mm
- klasa G100
- nośność robocza 2,5 t
- siła zrywająca 10 t
- metalowa konstrukcja
- element ślizgowy ułatwiający prowadzenie po łańcuchu
- szybki montaż w układzie łańcuchowym
- masa 0,68 kg
Parametry:
- Kod Produktu: HOC259
- Marka: MetalKraft
- Producent: XL-TOOLS Poland
- Jednostka miary: szt
- Waga produktu: 0,68 kg
- Kod kreskowy EAN13: 5903347054307
- Klasa: G100
- Średnica: 8 mm
- WLL (nośność robocza): 2,5 t
- Breaking Load (siła zrywająca): 10 t
Zastosowanie:
Zamek ślizgowy zrywkowy stosowany jest w pracy z łańcuchami zrywkowymi G100 o średnicy 8 mm. Sprawdza się jako element łączący i prowadzący w układach do zrywki i transportu ładunków, gdzie wymagana jest określona nośność robocza oraz wysoka wytrzymałość połączenia.
MetalKraft w tym modelu oznacza produkt do pracy z łańcuchem 8 mm, z podaną nośnością 2,5 t i siłą zrywającą 10 t. To konkretny element osprzętu łańcuchowego, opisany parametrami potrzebnymi przy doborze do kompatybilnych zastosowań.
Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.