Zatrzask do drzwi balkon BRUGMAN,VEKA,AVANTGARDE

Szczegóły produktu

Symbol UBAL91
Stan DUŻY
Grupa XP
W kartonie 50.0000
Min. do zamówienia 4.0000
Jednostka podstawowa szt

Ceny

Cena netto
7,96 PLN /szt
 
Cena brutto
9,79 PLN /szt

Opis


Zatrzask do drzwi balkon BRUGMAN,VEKA,AVANTGARDE

Opis: Zatrzask do drzwi balkonowych BRUGMAN, VEKA, AVANTGARDE to praktyczne i funkcjonalne rozwiązanie, które umożliwia zamknięcie skrzydła drzwi bez potrzeby ryglowania okucia. Znany również jako "zamek palacza", ten zatrzask jest idealnym wyborem dla osób, które chcą utrzymać drzwi balkonowe w pozycji zamkniętej, jednocześnie umożliwiając ich łatwe otwieranie od zewnątrz. Produkt jest prosty w montażu i przeznaczony do współpracy z uchwytami balkonowymi UBAL2, co zwiększa jego uniwersalność i funkcjonalność.

Wymiary:
- Waga: 0,052 kg

Cechy:
- Umożliwia zatrzaśnięcie drzwi balkonowych bez ryglowania.
- Łatwy w montażu i obsłudze.
- Kompatybilny z uchwytami balkonowymi UBAL2.
- Idealny do drzwi balkonowych, okien w pozycji zamkniętej.
- Pozwala na otwieranie drzwi od zewnątrz przy użyciu dedykowanego uchwytu.

Parametry:
- Kod Produktu: UBAL91
- Producent: XL-TOOLS Poland
- Jednostka miary: szt
- Waga produktu: 0,052 kg
- Kod Kreskowy EAN13: 5903347030851

Zastosowanie: Zatrzask do drzwi balkonowych BRUGMAN, VEKA, AVANTGARDE jest przeznaczony do utrzymania drzwi balkonowych i okien w pozycji zamkniętej bez potrzeby ryglowania. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą uniknąć przeciągów, a jednocześnie potrzebują łatwego dostępu do zewnętrznej części balkonu. Zamek palacza jest szczególnie przydatny, gdy użytkownik chce zamknąć drzwi na chwilę, np. podczas krótkiej przerwy na balkonie. Produkt znajduje zastosowanie zarówno w domach, jak i mieszkaniach, gdzie wygoda i funkcjonalność są na pierwszym miejscu.

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.
;
© SolEx B2B