Zawias 130mm nakładany bezfelcowy ocynk

Szczegóły produktu

Symbol ZN13
Stan DUŻY
Grupa IR
W opakowaniu 50.0000
Min. do zamówienia 10.0000
Jednostka podstawowa szt

Ceny

Cena netto
8,29 PLN /szt
 
Cena brutto
10,20 PLN /szt

Opis


Zawias 130mm nakładany bezfelcowy ocynk

Opis:
Zawias 130mm nakładany bezfelcowy ocynk marki XL-TOOLS to uniwersalne rozwiązanie do montażu drzwi, bram, furtek, klap, klatek oraz innych elementów wymagających solidnego połączenia ruchomego. Produkt wykonany ze stali, poddany galwanicznemu cynkowaniu, co zwiększa odporność na korozję i pozwala na zastosowanie zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Dzięki swojej konstrukcji zawias XL-TOOLS jest łatwy w montażu na różnych powierzchniach – stalowych, drewnianych, płytach meblowych. Pozwala szybko i trwale rozwiązać problem zawieszania cięższych elementów tam, gdzie liczy się trwałość i prostota instalacji. Opakowanie w formie jednostkowej umożliwia łatwą ekspozycję na sklepowych półkach oraz wygodne przechowywanie.

Wymiary:
długość: 130 mm
waga: 0,238 kg

Cechy:
- Wysoka odporność na korozję dzięki ocynkowaniu galwanicznemu
- Uniwersalna konstrukcja nakładana bezfelcowa
- Przeznaczony do montażu na różnych materiałach – stal, drewno, płyta meblowa
- Łatwy montaż, możliwość wykorzystania w wielu typach drzwi i furtek
- Poręczne opakowanie jednostkowe – wygodne do sprzedaży detalicznej i ekspozycji
- Długość 130 mm zapewnia stabilność i trwałość połączenia

Parametry:
Kod Produktu: ZN13
Marka: XL-TOOLS
Producent: XL-TOOLS Poland
Waga produktu: 0,238 kg
Jednostka miary: szt
Kod Kreskowy EAN13: 5907630136091
Długość: 130 mm
Materiał: stal ocynkowana galwanicznie

Zastosowanie:
Zawias 130mm nakładany bezfelcowy XL-TOOLS sprawdzi się przy montażu drzwi wejściowych, furtek ogrodowych, klap, bram gospodarczych, a także elementów meblowych wymagających trwałego zawieszenia. Rozwiązuje problem luźnych lub niewytrzymałych zawiasów oraz ułatwia wymianę w przypadku zużycia starych elementów. Dzięki uniwersalnej konstrukcji jest idealnym wyborem dla sklepów branżowych, warsztatów oraz klientów indywidualnych poszukujących produktu gotowego do natychmiastowego użycia.

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.
;
© SolEx B2B