Zawias altanowy TFL lakierowany czarny 350x35mm

Szczegóły produktu

Symbol ZKT35M
Stan DUŻY
Grupa BR
W opakowaniu 10.0000
Min. do zamówienia 10.0000
Jednostka podstawowa szt

Ceny

Cena netto
9,65 PLN /szt
 
Cena brutto
11,87 PLN /szt

Opis


Zawias altanowy TFL lakier proszk 350x35mm

Opis produktu:
Solidny zawias altanowy TFL lakier proszkowy 350x35mm (Kod Produktu: ZKT35M) to idealne rozwiązanie do montażu okiennic, furtek, bram i drzwi. Wykonany ze stali lakierowanej proszkowo na kolor czarny, ten zawias jest trwały i odporny na warunki pogodowe.

Montaż jest łatwy dzięki kwadratowemu otworowi, który umożliwia używanie śruby stolarskiej. Dołączone opakowanie zawiera 10 zawiasów.

Oprócz tego, zawias ten jest uniwersalny i można go stosować do mocowania skrzydeł drzwi, bram, bramek, furtek, skrzyń, klatek, klap, altan oraz domków drewnianych. Końcówka zawiasu jest ozdobiona ornamentem w stylu TREFL.

Wymiary zawiasu to 350mm dla dłuższego ramienia, 90x45mm dla części prostokątnej, 35mm dla szerokości pasa. Otwory mają średnicę 5mm, a grubość blachy wynosi 2.5mm.

Montaż zawiasów można przeprowadzić za pomocą czarnych, fostawtowanych wkrętów do płyt gipsowych.

Cechy produktu:
- Solidny i trwały
- Odporny na warunki pogodowe
- Uniwersalny zastosowanie
- Estetyczny ornament w stylu TREFL
- Łatwy montaż

Parametry produktu:
- Wymiar dłuższego ramienia: 350mm
- Wymiar cześci prostokątnej: 90x45mm
- Szerokość pasa: 35mm
- Otwory o średnicy: 5mm
- Grubość blachy: 2.5mm
- Waga: 0,259kg

Marka produktu: XL-TOOLS

Kod Kreskowy EAN13: 5903347035184

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.