Zawias altanowy TFL ocynk 100x35mm

Szczegóły produktu

Symbol ZKT10
Stan DUŻY
Grupa MP
W opakowaniu 10.0000
Min. do zamówienia 10.0000
Jednostka podstawowa szt

Ceny

Cena netto
5,44 PLN /szt
 
Cena brutto
6,69 PLN /szt

Opis


Zawias altanowy TFL ocynk 100x35mm

Opis:
Solidny zawias altanowy TFL ocynk 100x35mm to doskonałe rozwiązanie do mocowania skrzydeł drzwi, bram, bramek, furtek, skrzyń, klatek, klap, altan i domków drewnianych. Wykonany ze stali lakierowanej ocynkowanej galwanicznie na kolor żółty, gwarantuje trwałość i odporność na warunki pogodowe. Zawias posiada ornament w stylu TREFL na końcówce, co dodaje mu elegancji.

Cechy:
- Wykonany ze stali ocynkowanej galwanicznie
- Końcówka ozdobiona ornamentem w stylu TREFL
- Mocne nitowanie
- Łatwy montaż przy pomocy wkrętów fi 4-4.5mm
- Opcjonalnie można wzmocnić połączenie zawiasa z drewnem przy pomocy śruby zamkowej o średnicy 6mm
- Uniwersalny - nadaje się do mocowania skrzydeł drzwi, bram, bramek, furtek, skrzyń, klatek, klap, altan i domków drewnianych

Parametry:
- Wymiar dłuższego ramienia: 100mm
- Wymiar części prostokątnej: 90x45mm
- Szerokość pasa: 35mm
- Otwory o średnicy: 5mm
- Grubość blachy: 2.5mm
- Waga produktu: 0,15 kg

Zastosowanie:
Zawias altanowy TFL ocynk 100x35mm jest idealnym rozwiązaniem do mocowania różnego rodzaju skrzydeł, bram, bramek, furtek, skrzyń, klatek, klap, altan i domków drewnianych. Doskonale sprawdzi się w każdych warunkach pogodowych, dzięki trwałemu i odpornemu na warunki atmosferyczne ocynkowi galwanicznemu.

Marka: XL-TOOLS

Kod Kreskowy EAN13: 5903347010310

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.