Zawias altanowy TFL ocynk 200x35mm

Szczegóły produktu

Symbol ZKT20
Stan DUŻY
Grupa MP
W opakowaniu 10.0000
Min. do zamówienia 10.0000
Jednostka podstawowa szt

Ceny

Cena netto
7,24 PLN /szt
 
Cena brutto
8,91 PLN /szt

Opis


Zawias altanowy TFL ocynk 200x35mm

Opis:
Solidny zawias altanowy TFL ocynk 200x35mm to trwały i odporny na warunki pogodowe produkt, idealny do montażu skrzydeł drzwi, bram, bramek, furtek, skrzyń, klatek, klap, altan i domków drewnianych. Wykonany ze stali lakierowanej ocynkowanej galwanicznie na kolor żółty, ten zawias jest nie tylko estetyczny, ale także wytrzymały. Końcówka zawiasa ozdobiona jest ornamentem w stylu TREFL, dodając elegancji.

Montaż zawiasa jest prosty i można go zrealizować za pomocą wkrętów o średnicy fi 4-4.5mm. Dodatkowo istnieje możliwość wzmocnienia połączenia zawiasa z drewnem przy użyciu śruby zamkowej o średnicy 6mm. Zawias ma wymiar dłuższego ramienia wynoszący 200mm, wymiar części prostokątnej 90x45mm, szerokość pasa 35mm, otwory o średnicy 5mm i grubość blachy 2.5mm.

Parametry:
- Wymiary: 200x35mm
- Wykończenie: ocynk galwaniczny
- Mocowanie: przy pomocy śruby stolarskiej (kwadratowy otwór)
- Opakowanie: karton 10 sztuk
- Marka: XL-TOOLS
- Kod Produktu: ZKT20
- Kod Kreskowy EAN13: 5907630143334

Cechy:
- Solidny i trwały
- Odporny na warunki pogodowe
- Estetyczne wykończenie
- Prosty montaż
- Uniwersalne zastosowanie

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.