Zawias bramowy wkręcany M16x100 ze smarowniczkami

Szczegóły produktu

Symbol ZWS16
Stan DUŻY
Grupa MP
Jednostka podstawowa szt

Ceny

Cena netto
38,89 PLN /szt
 
Cena brutto
47,83 PLN /szt

Opis


Zawias bramowy wkręcany M16x100 ze smarowniczkami

Opis:
Zawias bramowy wkręcany M16x100 to komponent służący do montażu ruchomych elementów takich jak drzwi, bramki, okiennice czy furtki. Głównym elementem zawiasa jest toczony trzpień z kulką, który umożliwia płynne działanie. Zawias wyposażony jest w dwie smarowniczki ułatwiające konserwację. Montaż nie wymaga spawania, gdyż zawias przykręca się wkrętami do drewna lub kołkami rozporowymi do innych materiałów. Produkt zawiera regulowany pręt gwintowany M16 o długości 100mm, który umożliwia poziomowanie. Lakierowanie proszkowe zapewnia trwałość i odporność na zarysowania.

Cechy:
- Łatwy w montażu bez konieczności spawania
- Posiada dwie smarowniczki
- Regulowany pręt gwintowany M16x100
- Trwała powłoka lakieru proszkowego
- Wyposażony w kalamitkę do smarowania

Parametry:
Kod Produktu: ZWS16
Wymiary: Trzpień zawiasa z kulką, pręt gwintowany M16 o długości 100mm, pas zawiasa z blachy stalowej 5x45mm
Waga: 0,74 kg
Jednostka miary: szt
Kod Kreskowy EAN13: 5907630138958
Marka: MetalKraft

Zastosowanie:
Zawias bramowy wkręcany M16x100 znajduje zastosowanie w montażu elementów otwieranych takich jak bramy, drzwi, okiennice, czy furtki w różnorodnych konstrukcjach i materiałach, w tym drewnie, betonie czy kamieniu. Idealny do zastosowań, gdzie wymagana jest regulacja i poziomowanie po montażu.

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.