Opis
Zawias drzwiowy wkręcany M10 futryna metalowa kr
Opis:
Zawias drzwiowy wkręcany M10 marki MetalKraft to praktyczne rozwiązanie do montażu drzwi w futrynach metalowych. Produkt stanowi dolną część zawiasu, przeznaczoną do wkręcenia bezpośrednio w metalową futrynę. Umożliwia szybki i stabilny montaż drzwi, szczególnie tam, gdzie wymagane są solidne połączenia i niezawodność działania. Dzięki kompatybilnemu rozmiarowi bolca (13,5x60 mm) zawias może być stosowany w miejscu standardowych zawiasów do ościeżnic drewnianych, co ułatwia dopasowanie w przypadku modernizacji lub wymiany elementów. Rozwiązanie marki MetalKraft pozwala na szybkie usunięcie typowych problemów związanych z niestabilnym osadzeniem drzwi, trudnościami w regulacji lub wymianie zawiasów w drzwiach metalowych. Zawias sprawdzi się zarówno w nowych montażach, jak i przy renowacjach futryn metalowych.
Wymiary:
Długość bolca: 60 mm
Średnica bolca: 13,5 mm
Gwint: M10
Cechy:
- Przeznaczony do futryn metalowych – część dolna zawiasu
- Wkręcany gwint M10 zapewnia pewne mocowanie w futrynie
- Kompatybilny z drzwiami i zawiasami o standardowych wymiarach (13,5x60 mm)
- Możliwość stosowania zamiennie z zawiasami do ościeżnic drewnianych
- Ułatwia montaż i regulację skrzydeł drzwiowych w metalowych futrynach
- Produkt marki MetalKraft, znanej z akcesoriów do montażu drzwi i okien
Parametry:
Kod Produktu: ZWDSM
Marka: MetalKraft
Producent: XL-TOOLS Poland
Waga produktu: 0,047 kg
Jednostka miary: szt
Kod Kreskowy EAN13: 5907630179302
W opakowaniu: 1 sztuka – zawias (dolna część, gwintowana)
Zastosowanie:
Zawias drzwiowy wkręcany M10 MetalKraft jest przeznaczony do montażu drzwi w futrynach metalowych. Sprawdzi się w nowych instalacjach, podczas modernizacji oraz wymiany uszkodzonych lub zużytych zawiasów. Ułatwia stabilne zawieszenie drzwi oraz ich prawidłowe funkcjonowanie w codziennym użytkowaniu. Produkt rozwiązuje problem trudności z wymianą lub montażem zawiasów w nietypowych, metalowych futrynach i zapewnia szybkie dostosowanie do standardowych wymiarów drzwiowych.
Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.