Zawias GOORAL pasowy 200/30/4mm ocynk kpl

Szczegóły produktu

Symbol ZPO20
Stan DUŻY
Grupa XL
W opakowaniu 5.0000
Min. do zamówienia 5.0000
Jednostka podstawowa kpl

Ceny

Cena netto
11,97 PLN /kpl
 
Cena brutto
14,72 PLN /kpl

Opis


Zawias GOORAL pasowy 200/30/4mm ocynk kpl

Opis:
Zawias GOORAL pasowy 200/30/4mm ocynk to uniwersalny i solidny produkt przeznaczony do różnorodnych zastosowań, takich jak bramy, bramki, furtki, altany, okiennice oraz stolarka drewniana. Wykonany z wytrzymałej blachy o grubości 4mm, zawias jest ocynkowany galwanicznie, co zwiększa jego odporność na korozję i wpływy atmosferyczne. Produkt zawiera również czop do przykręcania, a trwały lakier proszkowy zapewnia ochronę przed zarysowaniami podczas transportu i przechowywania. MetalKraft, jako marka, gwarantuje wysoką jakość i niezawodność w różnych warunkach użytkowania.

Wymiary:
- długość ramienia: 200mm
- szerokość ramienia: 30mm
- grubość: 4mm

Cechy:
- Uniwersalne zastosowanie do konstrukcji drewnianych i stalowych.
- Ocynkowanie galwaniczne zapewnia ochronę przed korozją.
- W zestawie czop do przykręcania.
- Wytrzymałość dzięki grubości blachy 4mm.
- Wykończenie lakierem proszkowym dla dłuższej żywotności.

Parametry:
- Kod Produktu: ZPO20
- Waga produktu: 0,343 kg
- Jednostka miary: kpl
- Marka: MetalKraft
- Producent: XL-TOOLS Poland
- Kod Kreskowy EAN13: 5907630116765

Zastosowanie:
Zawias pasowy MetalKraft jest niezastąpiony przy budowie i naprawie konstrukcji drewnianych, takich jak drzwi, bramy, drzwiczki, klapy, klatki, altany, domki drewniane, domki działkowe, wiaty oraz furtki. Idealnie sprawdza się zarówno w montażu konstrukcji stalowych, jak i drewnianych, zapewniając solidność i trwałość połączeń. Produkt jest szczególnie polecany dla profesjonalistów i majsterkowiczów poszukujących niezawodnych okuć do swoich projektów.

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.
;
© SolEx B2B