Zawias pasowy kuty JNS czarny 600/50mm +czop

Szczegóły produktu

Symbol JNS60C
Stan DUŻY
Grupa MP
W opakowaniu 10.0000
Jednostka podstawowa szt

Ceny

Cena netto
36,00 PLN /szt
 
Cena brutto
44,28 PLN /szt

Opis


Zawias pasowy kuty JNS czarny 600/50mm +czop

Opis:
Zawias pasowy kuty JNS czarny 600/50mm z czopem od MetalKraft to ozdobny element w stylu góralskim, idealny do montażu skrzydeł, drzwi, furtek, bram, wędzarni, klap, czy klatek. Produkt wykonany jest ze stali i zdobiony ornamentami, co sprawia, że doskonale komponuje się z konstrukcjami drewnianymi. Zawias jest lakierowany trwałym lakierem proszkowym, który jest odporny na zarysowania. Model JNS od MetalKraft zapewnia nie tylko funkcjonalność, ale także estetyczny wygląd.

Wymiary:
- Długość zawiasa: 600mm
- Szerokość pasa: 50mm
- Grubość blachy: 4mm

Cechy:
- Styl góralski z ozdobnymi ornamentami
- W komplecie czop (kruk) do mocowania dolnego skrzydła
- Otwory montażowe kwadratowe pod śruby stolarskie/zamkowe
- Trwały lakier proszkowy odporny na zarysowania

Parametry:
- Kod Produktu: JNS60C
- Marka: MetalKraft
- Producent: XL-TOOLS Poland
- Jednostka miary: sztuka
- Waga produktu: 1,197 kg
- Kod Kreskowy EAN13: 5907630154262

Zastosowanie:
Zawias pasowy kuty JNS od MetalKraft jest przeznaczony do różnorodnych zastosowań, takich jak montaż skrzydeł, drzwi, furtek, bram, wędzarni, klap czy klatek. W przypadku potrzeby zwiększenia nośności zawiasów, można dołożyć dodatkowy trzeci zawias lub dodać zawias środkowy o kodzie JNS39C. Produkt ten świetnie sprawdza się zarówno w konstrukcjach drewnianych, jak i metalowych, zapewniając stabilność i trwałość połączeń.

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.
;
© SolEx B2B