Zawias regulowany 2x podstawa M20 100x100+40x115

Szczegóły produktu

Symbol ZPK320
Stan DUŻY
Grupa MP
W kartonie 25.0000
Jednostka podstawowa szt

Ceny

Cena netto
27,67 PLN /szt
 
Cena brutto
34,03 PLN /szt

Opis


Zawias regulowany 2x podstawa M20 100x100+40x115

Opis:
Zawias regulowany MetalKraft 2x podstawa M20 100x100+40x115 to przykręcany zawias do bram i furtek, niewymagający spawania. Podwójna podstawa – kwadrat 100x100x5 mm do słupka/framugi oraz wąska 115x40x5 mm do skrzydła – zapewnia stabilny montaż na profilach stalowych. Śruba regulacyjna M20 umożliwia precyzyjne ustawienie prześwitu i docisku, a regulację można wykonać bez zdejmowania skrzydła. Stalowa konstrukcja i zakres regulacji 45–65 mm ułatwiają montaż oraz późniejszy serwis w nowych i istniejących ogrodzeniach. Frazy długiego ogona i intencje użytkownika: zawias regulowany M20 do bramy, zawias przykręcany do furtki bez spawania, zawias z podwójną podstawą 100x100 i 115x40, zawias do słupka i skrzydła z regulacją 45–65 mm.

Wymiary:
- Płyta do słupka/framugi: 100 x 100 x 5 mm, 4 otwory montażowe
- Płyta do skrzydła: 115 x 40 x 5 mm, 2 otwory montażowe
- Gwint/śruba regulacyjna: M20
- Zakres regulacji: 45–65 mm (od framugi)

Cechy:
- Montaż przykręcany, brak konieczności spawania – krótszy czas instalacji i brak ingerencji w wykończone powierzchnie.
- Regulacja bez demontażu skrzydła – szybka korekta po osiadaniu słupka lub zmianach temperatury.
- Podwójna podstawa: większa 100x100 i wąska 115x40 – wygodne dopasowanie do słupka oraz profilu skrzydła.
- Precyzyjna śruba M20 – płynne ustawienie prześwitu i domknięcia skrzydła.
- Płyty z blachy 5 mm – sztywne i stabilne mocowanie.
- Otwory montażowe: 4 w płycie słupka oraz 2 w płycie skrzydła – montaż standardowymi łącznikami.
- Materiał: stal – odporność mechaniczna i trwałość w typowych warunkach zewnętrznych.
- Rozwiązywane problemy: ocieranie skrzydła o posadzkę, zbyt duży/mały prześwit, krzywizna słupka, konieczność regulacji bez użycia spawarki, korekta ustawienia bez zdejmowania skrzydła.
- Produkt pod marką MetalKraft – spójność oferty i łatwość kompletacji osprzętu do bram i furtek.

Parametry:
- Kod Produktu: ZPK320
- Wymiary: płyta do słupka 100 x 100 x 5 mm (4 otwory); płyta do skrzydła 115 x 40 x 5 mm (2 otwory); gwint M20; zakres regulacji 45–65 mm
- Marka: MetalKraft
- Producent: XL-TOOLS Poland
- Waga: 0,876 kg
- Jednostka miary: szt
- Kod Kreskowy EAN13: 5903347046012
- Materiał: stal
- Sposób montażu: przykręcany, bez spawania
- Przeznaczenie elementów mocujących: do słupka/framugi oraz do skrzydła bramy lub furtki

Zastosowanie:
Do okuwania furtek, bram ogrodzeniowych i garażowych oraz skrzydeł drzwi bramowych, klap i klatek. Umożliwia ustawienie i późniejszą korektę odległości między słupkiem a skrzydłem w zakresie 45–65 mm, w tym regulację bez demontażu skrzydła. Sprawdza się przy montażu na profilach stalowych w miejscach, gdzie wymagany jest montaż śrubowy bez spawania.

Zawias regulowany MetalKraft M20 łączy szybki montaż bez spawania z precyzyjną regulacją prześwitu, co upraszcza instalację i serwis. Podwójna podstawa oraz stalowa konstrukcja zwiększają niezawodność i stabilność pracy bram oraz furtek w codziennym użytkowaniu.

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.