Zawias toczony do spawania 16x60mm

Szczegóły produktu

Symbol ZT16
Stan DUŻY
Grupa XL
W opakowaniu 10.0000
W kartonie 200.0000
Min. do zamówienia 10.0000
Jednostka podstawowa szt

Ceny

Cena netto
3,60 PLN /szt
 
Cena brutto
4,43 PLN /szt

Opis


Zawias toczony do spawania 16x60mm

Opis:
Zawias toczony MetalKraft o średnicy 16 mm i długości 58 mm, wykonany ze stali, przeznaczony do montażu przez spawanie. Produkt jest dwuczęściowy, nie posiada łożyska ani kulki, co ułatwia jego montaż i zapewnia dużą wytrzymałość. Materiał wykonania to stal bez powłoki galwanicznej, co dodatkowo wspiera proces spawania. Zawiasy MetalKraft są precyzyjnie wykonane i zaprojektowane do łatwego montażu, idealne do stosowania w budownictwie i przemyśle.

Wymiary:
- Średnica: 16 mm
- Długość: 58 mm

Cechy:
- Wykonanie ze stali, bez powłoki galwanicznej
- Dwuczęściowy bez łożyska i kulki
- Gruba ścianka zapewniająca łatwość spawania
- Przystosowany do ciężkich skrzydeł
- Solidna konstrukcja gwarantująca wieloletnią, bezawaryjną pracę

Parametry:
- Kod Produktu: ZT16
- Marka: MetalKraft
- Producent: XL-TOOLS Poland
- Waga: 0,1 kg
- Jednostka miary: szt
- Kod Kreskowy EAN13: 5903347002568

Zastosowanie:
Zawias MetalKraft znajduje zastosowanie w montażu drzwi, bram, furtek, klap, krat, klatek, burt przyczep i naczep oraz szaf i szafek metalowych. Jest idealny do mocowania skrzydeł posiadających metalowe framugi. Po zamocowaniu, zawias powinien być zabezpieczony lakierem, co zapewnia trwałość i estetykę konstrukcji. Produkt doskonale nadaje się do zastosowania w miejscach wymagających dużej nośności i wytrzymałości.

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.
;
© SolEx B2B