Zawór do beczki 3/4' wewn - 3/4' wewn ICANS

Szczegóły produktu

Symbol ZAW35
Stan DUŻY
Grupa IR
W opakowaniu 25.0000
Min. do zamówienia 10.0000
Jednostka podstawowa szt

Ceny

Cena netto
2,19 PLN /szt
 
Cena brutto
2,69 PLN /szt

Opis


Zawór do beczki 3/4' wewn - 3/4' wewn ICANS

Opis:
Zawór do beczki 3/4' wewn - 3/4' wewn ICANS to praktyczne rozwiązanie, które umożliwia łatwe zarządzanie przepływem wody z beczek, szczególnie tych przeznaczonych do zbierania deszczówki. Dzięki swojej konstrukcji, zawór umożliwia szybkie podłączenie do kranu 3/4 i integrację z systemem szybkozłączek o średnicach 1/2 i 3/4 cala. Jest to idealne rozwiązanie dla osób chcących zoptymalizować swoje systemy nawadniające.

Wymiary:
- Średnica otworu: 3/4 cala (19 mm).

Cechy:
- Wykonany z trwałego plastiku, co zapewnia długą żywotność.
- Dwa gwinty zewnętrzne 3/4" ułatwiają podłączenie do różnych systemów.
- Kompatybilność z szeroką gamą szybkozłączek zwiększa jego uniwersalność.
- Lekka konstrukcja ułatwia montaż i demontaż.

Parametry:
- Kod Produktu: ZAW35
- Jednostka miary: szt
- Waga produktu: 0,039 kg

Zastosowanie:
Zawór ICANS jest idealny do instalacji w beczkach zbierających deszczówkę, umożliwiając łatwy dostęp do wody i jej efektywne rozprowadzanie w ogrodzie. Dzięki możliwości podłączenia do standardowego kranu 3/4, zawór ułatwia szybkie i bezproblemowe zarządzanie przepływem wody. Jest to niezastąpione narzędzie dla ogrodników, którzy chcą zautomatyzować swoje systemy nawadniające i efektywnie wykorzystywać zasoby wodne.

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.
;
© SolEx B2B